انتخاب زبان:  فارسی | Choose Language:  English 
     

درباره ما

موسسه علمی پردیس طوس مهرماه سال ۱۳۸۹ با کسب مجوز از مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه فردوسی مشهد و سایر ارگان ها و سازمان های مرتبط، فعالیت خویش را آغاز نمود.

ایجاد فرصت های شغلی و مهارت های حین تحصیل از مسائل مهم در کارآفرینی فارغ التحصیلان دانشگاههاست. موسسه علمی پردیس طوس مستقر در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد با اهداف فوق و بر اساس ایده محوری تدوین محتوا و چاپ کتابهای چند زبانه و برگزاری کارگاه های مهارتی در راستای رسیدن به هدف اشتغال زایی گام بر می دارد. این موسسه با ایجاد بانک اطلاعاتی نخبگان و فارغ التحصیلان رشته های زبان های خارجی، ارتباط علمی دانشگاه و جامعه را برقرار کرده است.

 

استفاده از شیوه ها و تکنیک های آموزشی گامی است مهم در جهت آموزش زبان دوم در کشور و مایه مباهات خواهد بود که این شیوه ها و تکنیک ها با محتوای ایرانی و اسلامی ارائه گردد.

از این رو موسسه علمی پردیس طوس به عنوان نخستین موسسه علوم انسانی پارک علم و فناوری و مرکز رشد با تدوین محتوا و چاپ کتابهای چند زبانه بستری را فراهم نموده تا با استفاده از دانشجویان و فارغ التحصیلان زبان انگلیسی این بازشناسی از مفاخر صورت پذبرد.

در این راستا این موسسه جهت تکریم مخاطبین خود و برقراری نظام رفتاری استاندارد منشور اخلاقی سازمانی را تدوین نمود که به شرح ذیل می باشد :

امید است با همکاری کلیه مخاطبین و همراهی مسئولین گرانقدر به اهداف علمی خویش نائل گردیم.

روابط عمومی موسسه علمی پردیس طوس

 

پیکور
صفحه اصلی
درباره ما
تماس با ما
گالری تصاویر
برنامه دوره ها
اعلام نتایج