انتخاب زبان:  فارسی | Choose Language:  English 
     

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از انتظامات محترم دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۲۰ /۱۱ /۱۳۹۲ | در دسته: اخبار

طی مراسمی به پیشنهاد مدیریت محترم موسسه علمی پردیس طوس و موافقت جناب آقای دکتر اعظمی ، معاون محترم اداری، مالی و فرهنگی دانشکده ادبیات و با همکاری اداره انتظامات دانشگاه فردوسی مشهد، از زحمات بی شائبه انتظامات محترم دانشکده ادبیات و علوم انسانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در این مراسم که در محل اداره انتظامات دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، جناب سرهنگ ذوالجناحی، رئیس محترم اداره انتظامات دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن تقدیر از پیشنهاد شایسته مدیریت محترم موسسه علمی پردیس طوس مبنی بر تجلیل از مامورین انتظامات دانشگاه، این اقدام را الگوی مناسبی برای پاسداشت زحمات بی دریغ و دلسوزانه این عزیزان دانست.

در ادامه مراسم، جناب آقای دکتر اعظمی طی ایراد سخنرانی ضمن سپاس از انتظامات دانشگاه و بویژه مامورین انتظامات دانشکده ادبیات و علوم انسانی، از مدیریت محترم موسسه علمی پردیس طوس، جناب آقای دکتر کشیری، بابت این اقدام گرانقدر تشکر نمود.

در پایان نیز از طرف موسسه علمی پردیس طوس لوح تقدیر و هدایایی به پاس تلاشهای دلسوزانه این بزرگواران، تقدیم حضور ایشان گردید.

در حاشیه:

این مراسم زمانی برگزار شد که جناب آقای دکتر کشیری، مدیریت محترم موسسه، در سفر خارج از کشور به سر می بردند؛ و این مراسم در غیاب ایشان اجرا گردید.

سوال یا دیدگاه خود را بنویسید
Spam Protection by WP-SpamFree

پیکور
صفحه اصلی
درباره ما
تماس با ما
گالری تصاویر
برنامه دوره ها
اعلام نتایج