انتخاب زبان:  فارسی | Choose Language:  English 
     

خبر فوری : اجرای طرح گسترده بیمه مسئولیت آموزشی در موسسه پردیس طوس

۱۶ /۱۱ /۱۳۹۱ | در دسته: آموزش, اخبار

خبر فوری : اجرای طرح گسترده بیمه مسئولیت آموزشی در موسسه پردیس طوس

مدیر عامل موسسه علمی پردیس طوس از اجرای طرح بیمه آموزشی زبان آموزان موسسه علمی پردیس طوس با همکاری شرکت بیمه ، از اول بهمن ماه سال جاری خبر داد . دکتر حسین کشیری با اعلام این مطلب افزود : به منظور ارتقاء سطح کیفی آموزش زبانهای خارجی و با تهیه دستورالعمل جامع بیمه ای ، کلیه زبان آموزان این موسسه در دوره های تربیت مدرس ، IELTS، TOEFL  ، کارشناسی ارشد و دکتری و به زودی در دوره های مکالمه تحت پوشش بیمه آموزشی قرار می گیرند .

حسین کشیری در ادامه بیان داشت : این طرح با گستردگی موجود برای نخستین بار در کشور اجرایی شده و این موسسه به عنوان نماینده شرکت بیمه در شرق کشور متولی صدور بیمه نامه آموزشی زبان آموزان خواهد بود .

دکتر کشیری در خصوص جزئیات این طرح گفت : به منظور حمایت از زبان آموزان و ارتقاء کمی و کیفی آموزش ، کارت بیمه توسط موسسه و شرکت بیمه برای هر زبان آموز صادر می شود که در صورت عدم موفقیت در دوره های مذکور ، پس از طی دوره ، شهریه این زبان آموز توسط شرکت بیمه طی آئین نامه ای مسترد می گردد .

وی افزود : زبان آموزان و فراگیران گرامی و مدیران محترم موسسات آموزشی زبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر موسسه دانش بنیان پردیس طوس ، واقع در پریس دانشگاه فردوسی مشهد – دانشکده ادبیات و علوم انسانی  مراجعه و یا با تلفن ۸۷۸۵۵۹۲ تماس حاصل نمایند . مدیر عامل موسسه پردیس طوس خاطر نشان کرد آئین نامه اجرایی این طرح در دفتر موسسه جهت اطلاع علاقه مندان در دسترس عموم قرار گرفته است . این طرح هیچ هزینه ای برای شرکت کنندگان در دوره ها ندارد.

سوال یا دیدگاه خود را بنویسید




Spam Protection by WP-SpamFree

پیکور
صفحه اصلی
درباره ما
تماس با ما
گالری تصاویر
برنامه دوره ها
اعلام نتایج